Nymphea FLAT DUO LED - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Moderné okrúhle svietidlo vyrobené z plastu v bielej farbe. Vďaka prepínaču je možné nastaviť teplotu svietenia na 3000K/4000K alebo 6000K. Má ochranu IP54, takže je vhodné aj na vonkajšie použitie. Svietidlo pod číslom 2 a 3 je možné dokúpením závesu vytvoriť elegantné závesné svietidlo. |
|
| Farba | biela |
| Napätie | 230 V |
| Výrobca | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
1. Woj-SLI031046CCT_PW detail výrobku
Na stiahnutie:
Katalógový list
Skladom 1 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 520 ks - sklad dodávateľ - 4-7 dní.
Supercena
13,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,85 €
Dnes výhodná cena
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Woj-SLI031047CCT_PW detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000/4000/6000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 36 W |
| IP krytie | 54 |
| Hĺbka | 26 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Svetelný tok | 3600 lm |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Záruka | 2 roky |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Skladom 1 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 786 ks - sklad dodávateľ - 4-7 dní.
Supercena
24,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,50 €
Dnes výhodná cena
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Woj-SLI031048CCT_PW detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000/4000/6000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 48 W |
| IP krytie | 54 |
| Hĺbka | 26 mm |
| Priemer | 500 mm |
| Svetelný tok | 4800 lm |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Záruka | 2 roky |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Skladom 2 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 683 ks - sklad dodávateľ - 4-7 dní.
Supercena
30,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 38,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 38,80 €
Dnes výhodná cena
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Woj-WOJ+91341 detail výrobku
|
záves pre svietidlo Nymphea LED. Dokúpením závesu je možné zo stropného svietidla urobiť závesný luster. |
|
| Materiál | oceľ |
| výkon | N/A W |
| Výška | 1000 mm |
| Svetelný tok | N/A lm |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Skladom 1 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 297 ks - sklad dodávateľ - 4-7 dní.
Supercena
5,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,35 €
Dnes výhodná cena
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
