Woj-SLI031048CCT_PW - Nymphea FLAT DUO LED
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Moderné okrúhle svietidlo vyrobené z plastu v bielej farbe. Vďaka prepínaču je možné nastaviť teplotu svietenia na 3000K/4000K alebo 6000K. Má ochranu IP54, takže je vhodné aj na vonkajšie použitie. Svietidlo pod číslom 2 a 3 je možné dokúpením závesu vytvoriť elegantné závesné svietidlo. |
|
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000/4000/6000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 48 W |
| IP krytie | 54 |
| Hĺbka | 26 mm |
| Priemer | 500 mm |
| Svetelný tok | 4800 lm |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobca | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Skladom 2 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 683 ks - sklad dodávateľ - 4-7 dní.
Supercena
30,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 38,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 38,80 €
Dnes výhodná cena
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
