Bareg white - Kuchynské svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Svietidlo je celé vyrobené z plastu v bielej farbe a má zabudovaný LED svetelný zdroj. Teplotu svetla je možné meniť pomocou klasického nástenného vypínača: podľa aktuálnej potreby si môžete zvoliť medzi teplým a prirodzeným bielym svetlom. |
|
| S vypínačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000/4000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
1. Rab-78007 detail výrobku
| výkon | LED 4 W |
| Dĺžka | 310 mm |
| Šírka | 20 mm |
| Hĺbka | 35 mm |
| Svetelný tok | 400 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
8,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 11,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 11,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-78008 detail výrobku
| výkon | LED 8 W |
| Dĺžka | 590 mm |
| Šírka | 20 mm |
| Hĺbka | 35 mm |
| Svetelný tok | 800 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
10,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 13,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 13,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-78009 detail výrobku
| výkon | LED 12 W |
| Dĺžka | 890 mm |
| Šírka | 20 mm |
| Hĺbka | 35 mm |
| Svetelný tok | 1200 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
12,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Rab-78010 detail výrobku
| výkon | LED 16 W |
| Dĺžka | 1190 mm |
| Šírka | 20 mm |
| Hĺbka | 35 mm |
| Svetelný tok | 1600 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
14,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 18,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 18,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Rab-78011 detail výrobku
| výkon | LED 20 W |
| Dĺžka | 1490 mm |
| Šírka | 20 mm |
| Hĺbka | 35 mm |
| Svetelný tok | 2000 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 20 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
16,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 20,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 20,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
