Hedgy - Detské svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Kolekcia detských svietidiel so vzorkou ježka. |
|
| Farba | biela / multicolor |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
1. Rab-71099 detail výrobku
|
Svietidlo na stenu. Je možné prepínať na 3000K alebo 4000K. |
|
| Farba svetla | 3000/4000 K |
| výkon | LED 9 W |
| Hĺbka | 47 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Svetelný tok | 800 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 160 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
17,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 23,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 23,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-71190 detail výrobku
|
Svietidlo sa dodáva bez objímky a svetelného zdroja. |
|
| Materiál | papier |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 240 mm |
| Priemer | 500 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 900 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
6,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-71191 detail výrobku
| Materiál | kov / plast |
| Farba svetla | 3000 K |
| výkon | LED 24 W |
| Výška | 55 mm |
| Priemer | 375 mm |
| Svetelný tok | 1440 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 20 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
22,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Rab-72192 detail výrobku
|
Svietidlo sa dodáva bez objímky a svetelného zdroja. |
|
| Materiál | papier |
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 400 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 20 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
8,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 11,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 11,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Rab-76072 detail výrobku
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 6000 K |
| Napätie | 3 V |
| výkon | LED 0,3 W |
| Hĺbka | 42 mm |
| Priemer | 100 mm |
| Svetelný tok | 5 lm |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 20 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
4,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
