Flappy - Detské svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Roztomilé detské svietidlá so vzorkou zajačikov. Krásny doplnok do detskej izby. |
|
| Farba | biela / multicolor |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-71279 detail výrobku
| výkon | 2x60 W |
| Priemer | 400 mm |
| Záruka | 2 roky |
Sklad dodávateľ 42 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
22,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-72166 detail výrobku
| výkon | 1x40 W |
| Výška | 800 mm |
| Priemer | 280 mm |
| Záruka | 2 roky |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 30 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
27,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
