Rab-72192 - Hedgy
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Svietidlo sa dodáva bez objímky a svetelného zdroja. |
|
|
Kolekcia detských svietidiel so vzorkou ježka. |
|
| Farba | biela / multicolor |
| Materiál | papier |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 400 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 20 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
8,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 11,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 11,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
