Cerie LED - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Stolová lampa Cerie v sebe spája elegantný vzhľad a funkčnosť. Je praktickým doplnkom pracovného stola v pracovni aj v detskej izbe a poskytuje nielen osvetlenie potrebné na prácu alebo štúdium, ale má tiež zabudovaný držiak na pero a telefón, ktoré pomáhajú udržiavať poriadok na stole. Držiak na telefón umožňuje aj bezdrôtové nabíjanie. Jas a teplotu farieb je možné nastaviť v troch úrovniach pomocou dotykového spínača na hlave lampy. Stolová LED lampa sa dodáva bez adaptéra a s káblom typu C. |
|
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3000/4000/6500 K |
| Napätie | 5 V |
| výkon | LED 4 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 305 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Svetelný tok | 200 lm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
1. Rab-74232 detail výrobku
| Farba | čierna / biela |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 30 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
22,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-74233 detail výrobku
| Farba | biela |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 20 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
22,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
