Jeffry LED 2 - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Hranaté stropné svietidlá Jeffry LED 2 sú vyrobené z kovu v matnej čiernej farbe, z MDF v imitácii dreva a z plastu v čiernej a bielej farbe. Sú vhodné do moderných interiérov, kde budú tvoriť zaujímavý doplnok. Svieti neutrálnou bielou farbou. LED zdroj je zabudovaný a nie je možné ho meniť. |
|
| Farba | matná čierna / hnedá / biela |
| Materiál | MDF / kov / plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-67350-16 detail výrobku
| výkon | LED 16 W |
| Dĺžka | 440 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| Svetelný tok | 900 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. GL-67350-24 detail výrobku
| výkon | LED 24 W |
| Dĺžka | 580 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| Svetelný tok | 1300 lm |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 9 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
90,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 113,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 113,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
