Jeffry LED - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Múdre stropné LED svietidlá Jeffry sú vyrobené z kovu a plastu. Dodávajú sa vrátane diaľkového ovládača, ktorým je možné svietidlá stmievať, majú funkciu pamäte posledného nastavenia, fixáciu farieb, časovač a nočné svetlo. LED zdroj je zabudovaný a nie je možné ho meniť. Tieto moderné svietidlá sa hodia do obývacích izieb, kde si pomocou diaľkového ovládača môžete taktiež nastaviť teplotu svietenia na 3000K-6500K a navodiť si tak príjemnú atmosféru v interiéri. |
|
| Materiál | kov / plast |
| Farba svetla | 3000-6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 40 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 875 mm |
| Šírka | 325 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Svetelný tok | 2700 lm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Vrátane diaľkového ovládača | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | GLOBO Handels GmbH |
1. GL-67359-40 detail výrobku
| Farba | matná čierna / biela / imitácia dreva |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
82,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 103,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 103,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. GL-67359-40A detail výrobku
| Farba | matná čierna / antracit - tmavo šedá / šampaň |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie dodanie 3-7 prac. dní
Supercena
82,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 103,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 103,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
