Serkan + Golwen - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Štýlové stropné svietidlá vyrobené z kovu a plastu Kovová základňa je čierna a šedá a plastové tienidlo je vhodné do všetkých moderných interiérov. Je ich možné ovládať pomocou diaľkového ovládača, majú funkciu pamäte posledného nastavenia, časovač a možnosť zmeny teploty svietenia 3000-6500. RGB |
|
| Farba | čierna / biela |
| Farba svetla | 3000-6500 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Vrátane diaľkového ovládača | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
1. Rab-71399 detail výrobku
| výkon | LED 43 W |
| Dĺžka | 350 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Svetelný tok | 2600 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 5 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
76,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 98,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 98,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-71406 detail výrobku
| výkon | LED 22 W |
| Hĺbka | 45 mm |
| Priemer | 450 mm |
| Svetelný tok | 1550 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
89,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 114,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 114,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
