Kinkiet ścienny ASTER IP54 2x4W 30 cmczarny 4200K - Stropné a nástenné
Idd-ID-9065 detail výrobku
| Oboustranné nástěnné svítidlo s integrovanými LED diodami s nastavitelným úhlem. Kombinace kvalitního zpracování a úžasného designu. Svítidla jsou ideální pro moderní interiéry i průmyslové interiéry. Díky zvýšenému stupni ochrany proti stříkající vodě z jakéhokoli směru a ochraně proti prachu lze nástěnné svítidlo namontovat nejen v interiéru, ale je vhodné i jako exteriérové osvětlení na terasy, balkony a fasády apod. | |
| Materiál | hliník |
| Barva pouzdra | BLACK |
| DODÁVKY | 220-240 V AC |
| POWER | 2x4W |
| BARVA SVĚTLA | neutrální bílá 4200K NW |
| Světelný tok | 560 lm |
| Index podání barev | Ra>80 zajišťuje přesné rozlišení osvětlených barev. |
| Nastavení úhlu světla | Ano |
| Zdroj světla | trvale integrované nevyměnitelné LED diody. |
| STUPEŇ OCHRANY | IP54 |
| Rozměry | 300 x 140 x 40 mm |
| Maximální provozní teplota | 45 °C |
| Provoz se stmívačem | NE |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Výrobca | IDEA LED Spółka z o.o. |
Skladom 2 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 150 ks - sklad dodávateľ - 3-10 prac. dní.
Supercena
31,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 34,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 34,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
