Lampa nad lustro LOVIS 12W 60cm czarna4200K - Stropné a nástenné
Idd-ID-9060 detail výrobku
|
Kinket se zabudovanými LED diodami s nastavitelným úhlem osvětlení. Kombinace kvalitního zpracování a úžasného designu. Svítidla jsou ideální pro moderní interiéry i průmyslové interiéry. Díky zvýšenému stupni ochrany proti stříkající vodě z jakéhokoli směru a ochraně proti cizím tělesům o průměru 1 mm a více je konvice vhodná jako osvětlení do koupelen apod.
Vhodná jako:
Na svítidla řady LOVIS naší značky PROVERO poskytujeme záruku 3 roky.
|
|
| Materiál | hliník |
| Barva pouzdra | BLACK |
| DODÁVKY | 220-240 V AC |
| POWER | 12W |
| BARVA SVĚTLA | neutrální bílá 4200K NW |
| Světelný tok | 840 lm |
| Index podání barev | Ra>80 zajišťuje přesné rozlišení osvětlených barev. |
| Nastavení úhlu světla | Ano |
| Zdroj světla | trvale integrované nevyměnitelné LED diody. |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| Rozměry | 600 x 140 x 40 mm |
| Maximální provozní teplota | 45 °C |
| Provoz se stmívačem | NE |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Výrobca | IDEA LED Spółka z o.o. |
Skladom 2 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 23 ks - sklad dodávateľ - 3-10 prac. dní.
Supercena
42,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 46,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 46,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám

