Sada přípojnic 3xLugar (AR111-GU10) + vodicí lišta 1,5 m - bílá - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
Mil-389344 detail výrobku
| Moderní osvětlovací souprava od společnosti Milagro určená k montáži do kolejnicového systému. Sada obsahuje tři reflektory řady Lugar (1xAR111/GU10) a jednookruhovou přípojnici o délce 1,5 m. Řešení tohoto typu se hojně používají v interiérech obytných i komerčních prostor. Reflektory lze připnout kdekoli na liště, posouvat je a otáčet, což nám umožňuje snadno nasměrovat světlo na námi zvolené místo. Další výhodou svítidel je jejich vyměnitelný světelný zdroj, díky němuž lze snadno nastavit požadovanou barvu světla a v případě poruchy vyměnit žárovku. | |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 120 mm |
| Hloubka (mm) | 120 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 1500 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 151 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 17.5 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 1ks |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 2,15 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2,55 kg |
| VÝŠKA (mm) | 200 mm |
| KATALOG | 2023 |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 3 |
| POWER | 3xAR111 |
| Hloubka balení (cm) | 8 |
| MATERIÁL | Hliník |
| GWINT | AR111 |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| LAMP FAMILY | TRACK KIT |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
62,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 69,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 69,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
