Lugar Kolejové svítidlo bílé 1xAR111 GU10 - 3okruhové - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
Mil-389236 detail výrobku
|
Řada LUGAR se vyznačuje klasickým tvarem, který dobře zapadne do každého interiéru. Kolekce se skládá ze dvou typů stropních svítidel pro povrchovou montáž s jedním a dvěma světelnými body, svítidel pro zapuštěnou montáž s jedním světelným zdrojem a kolejnicových svítidel s 1 a 3 fázemi. Model je vyroben z vysoce kvalitního hliníku, který zajišťuje bezpečnost a odolnost výrobku. Řada LUGAR je k dispozici ve dvou barevných provedeních: bílém a černém. Na kolekci od značky MiLAGRO se vztahuje záruka výrobce. Její délka je 24 měsíců. Během této doby jsou veškeré opravy poskytovány zdarma. |
|
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,21 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,27 kg |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 120 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 14.5 |
| VÝŠKA (mm) | 190 mm |
| POWER | 1xAR111 GU10 |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 21.5 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 25 mm |
| Hloubka balení (cm) | 4.5 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| GWINT | GU10 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | LUGAR |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| ŠÍŘKA (mm) | Ø120 mm |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
18,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 20,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 20,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
