ARTEMIS WHITE L OP ENLIGHT. 1 FL - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | biela |
| Objímka | GU10 |
| Výška | 170 mm |
| Priemer | 60 mm |
Alf-59024 detail výrobku
| SPOT ARTEMIS L WHITE 1 x stropní svítidlo GU10 | |
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| výkon | 10 W |
| Dĺžka | 60 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 170 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
Sklad dodávateľ 151 ks, dodanie 5-10 prac. dní
Supercena
7,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,65 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
