MOSAZNÁ STOJACÍ LAMPA BLOOM - Ostatné
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
2xE14 max. 10 W + 2x27 max 15W LED |
|
| Farba | mosadzná |
| Materiál | mosadz / sklo |
| Napätie | 230 V |
| Šírka | 480 mm |
| Výška | 1610 mm |
Ald-1091A40 detail výrobku
| RAL | RAL |
| výška lampy | 161 |
| max. Příkon | 2 x max 10W led / 2 x max 15W led |
| hloubka lampy | 35 |
| hmotnost lampy | 4.76 |
| šířka lampy | 48 |
| barva | MOSAZ |
| TYP DŘÍKU | E14 / E27 |
| materiál | kov / sklo |
| Výrobca | ALDEX Dyderscy Sp. z o.o. |
Dodanie 2-3 týdny
Supercena
394,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 438,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 438,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
Niektoré texty sú preložené automaticky.
