BLOOM 4 MOSAZNÁ ZÁVĚSNÁ LAMPA - Ostatné
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | mosadzná |
| Materiál | mosadz / sklo |
| Dĺžka | 1200 mm |
| Šírka | 460 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
Ald-1091L40 detail výrobku
| RAL | RAL |
| výška lampy | 120 |
| max. Příkon | 2 x max 10W led / 2 x max 15W led |
| hmotnost lampy | 2.45 |
| hloubka lampy | 46 |
| šířka lampy | 46 |
| výška pevného prvku | 48 |
| barva | MOSAZ |
| TYP DŘÍKU | E14 / E27 |
| materiál | kov / sklo |
| Výrobca | ALDEX Dyderscy Sp. z o.o. |
Dodanie 2-3 týdny
Supercena
205,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 228,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 228,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
Niektoré texty sú preložené automaticky.
