BOSSO GRANDE 50 ČERNÁ ZÁVĚSNÁ LAMPA - Kuchynské svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
| Farba | čierna |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E27 |
| výkon | 15 W |
| Dĺžka | 2500 mm |
| Priemer | 500 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
Ald-1087XXL1 detail výrobku
| RAL | EP/PE 8571-13 |
| průměr stínidla | 1 x 50 |
| výška lampy | 250 |
| max. Příkon | 3x max 15W led |
| hmotnost lampy | 5.58 |
| šířka lampy | 50 |
| hloubka lampy | 50 |
| výška pevného prvku | 80 |
| barva | BLACK |
| TYP DŘÍKU | E27 |
| materiál | kov / sklo |
| Výrobca | ALDEX Dyderscy Sp. z o.o. |
Dodanie 2-3 týdny
Supercena
300,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 333,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 333,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
Niektoré texty sú preložené automaticky.
