BOSSO GRANDE 40 ČERNÁ ZÁVĚSNÁ LAMPA - Kuchynské svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Výška sa dá skrátiť |
|
| Farba | čierna |
| Materiál | sklo / kov |
| Objímka | E27 |
| výkon | 15 W |
| Výška | 2400 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
Ald-1087XL1 detail výrobku
| RAL | EP/PE 8571-13 |
| průměr stínidla | 1 x 40 |
| výška lampy | 240 |
| hmotnost lampy | 3.79 |
| max. Příkon | 3x max 15W led |
| šířka lampy | 40 |
| hloubka lampy | 40 |
| výška pevného prvku | 70 |
| barva | BLACK |
| TYP DŘÍKU | E27 |
| materiál | kov / sklo |
| Výrobca | ALDEX Dyderscy Sp. z o.o. |
Dodanie 2-3 týdny
Supercena
228,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 253,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 253,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
Niektoré texty sú preložené automaticky.
