LED vánoční nano řetěz zelený, 7,5 m, venkovní i vnitřní, teplá bílá, časovač - Vianočné dekorácie
EMO-D3AW04 detail výrobku
Opis produktuD3AW0412 hodín svietenia vás bude stáť len 0,26 Kč za tento produkt. Rozsvieťte si Vianoce bez obáv z vysokých účtov za elektrinu! |
|
| Materiál | kov |
| výkon | 2,7 W |
| IP krytie | 44 |
| Záruka | 2 roky |
| Produkt | nano reťazec |
| Farba svetla | teplá biela |
| Rozmer | 7,5 m |
| Použite | vonkajšie a vnútorné |
| Časovač | Áno |
| Diaľkové ovládanie | Nie |
| Funkcie | svieti |
| Typ napájania | napájací adaptér |
| Tvar | nano |
| Počet LED diód | 75 |
| Medzera medzi LED diódami | 10 cm |
| Veľkosť LED | 3 mm (nano) |
| Dĺžka prívodu | 5 m |
| Pre výšku stromu | 140 cm |
| Farba drôtu | Zelená |
| Vstupné napätie | 230 V AC |
| Výstupné napätie | 4,5 V DC |
| Možnosť pripojenia | Nie |
| Životnosť | 10 000 hodín |
| Predajné balenie | 1 kus, krabica |
| Ovládanie hlasovými asistentmi | Nie |
| Upozornenia do mobilnej aplikácie | Nie |
| Výrobca | EMOS spol. s r.o. |
Skladom u dodávateľa, dodanie 3-5 dní
Supercena
12,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 14,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 14,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
Niektoré texty sú preložené automaticky.
