Stojacia lampa VENETO, IP20, max. 20 W, 3 x GU10, čierna - Lampičky a lampy
|
Vypínač sa nachádza na svietidle na prívodnom kábli. Pozri katalógový list na stiahnutie |
|
| Farba | čierna |
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| Výška | 1540 mm |
| Priemer | 230 mm |
GTV-LP-VEN20W-10 detail výrobku
|
Stojanová lampa Veneto LED je rafinovaná kolekcia moderného osvetlenia pre kancelárie, domácnosti a priestory, kde je potrebné elegantne spojiť funkčnosť s inovatívnou formou. Séria Veneto bola navrhnutá pre používateľov, ktorí nechcú robiť kompromisy medzi pohodlím a skvelým dizajnom. Rafinovaný štýl s geometrickým výrazom, pohodlie s možnosťou širokého nastavenia uhla a smeru dopadu svetla a veľká voľnosť pri výbere úrovne osvetlenia s ohľadom na rozmery svietidla si našli miesto v tomto modeli. Okrem toho sú k dispozícii dve farebné varianty - jemná biela a klasická čierna. Vďaka tomuto vzorcu umožňujú stojacie lampy Veneto vytvoriť ucelený koncept napríklad v jedálni a obývačke.
|
|
| Typ krytu | GU10 |
| Prohlášení o Shodě | Ano |
| Certifikát CE | ano |
| Certifikát EAC | ano |
| Výkon zdroje světla nebo zařízení [W] | 20 |
| Výrobca | GTV Poland S.A. |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Odporúčaná maloobchodná cena: 88,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
