Pre-465 - ZEUS 2xE14/R50/40W, NS/CHERRY WOOD
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | kov |
| Typ zdroje | E14/R50 |
| výkon | 40 W |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
Dnešná akcia - 16% zľava bude odpočítaná v košíku
Sklad dodávateľ 25 ks, dodanie 3-5 dní
22,45 €
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
