ZEUS 3xE14/R50/40W, BS/DW - Bodové svietidlá
Pre-338 detail výrobku
| Materiál | kov |
| výkon | 40 W |
| Šírka | 260 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 260 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Barva | BRASS SATIN/DARK |
| Typ zdroje | E14/R50 |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
Dnešná akcia - 16% zľava bude odpočítaná v košíku
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 3-5 dní
34,15 €
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
