ZEUS 3xE14/R50/40W, NS/CHERRY WOOD - Bodové svietidlá
Pre-468 detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | kov |
| výkon | 40 W |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Typ zdroje | E14/R50 |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
Dnešná akcia - 16% zľava bude odpočítaná v košíku
Sklad dodávateľ 25 ks, dodanie 3-5 dní
30,25 €
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
