Tec-11540 - SLIM LED 11540
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Materiál | lakovaný hliník,PC (polykarbonát) |
| Barva | čierna |
| Zásuvka | LED |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 15 mm |
| Výška | 80 mm |
| Svetelný tok | 450 lm |
| Životnosť LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
95,90 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
