SLIM LED 11540 - Záhradné svietidlá
Tec-11540 detail výrobku
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 7 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 15 mm |
| Výška | 80 mm |
| Svetelný tok | 450 lm |
| Životnosť LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Materiál | lakovaný hliník,PC (polykarbonát) |
| Barva | čierna |
| Zásuvka | LED |
| Výrobca | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
95,90 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
