Tec-10358 - PROFILE PUCK 10358
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Materiál | lakovaná ocel,PC (polykarbonát) |
| Barva | čierna |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 8 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 8 mm |
| Výška | 12 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodávateľ 541 ks, dodanie 4-14 dní
38,90 €
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
