PROFILE PUCK 10358 - Nowodvorski - hobby rada, jednofázová lišta
Tec-10358 detail výrobku
| Objímka | GX-53 (na úsporný zdroj) |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 8 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 8 mm |
| Výška | 12 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Materiál | lakovaná ocel,PC (polykarbonát) |
| Barva | čierna |
| Výrobca | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodávateľ 541 ks, dodanie 4-14 dní
38,90 €
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
