Pau-99947 - Nábytkové svítidlo Clever Connect trafo max. 25W 12V DC včetně 4-násobného rozbočovače bílá - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Výkon transformátoru | 25VA |
| Třída ochrany | II |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Max. příkon světelného zdroje | 25W |
| Šírka | 81 mm |
| Výška | 19 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
54,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 71,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 71,15 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
