Nábytkové svítidlo Clever Connect trafo max. 25W 12V DC včetně 4-násobného rozbočovače bílá - PAULMANN - Nábytková svietidlá
Pau-99947 detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Napätie | 230 V |
| Šírka | 81 mm |
| Výška | 19 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Výkon transformátoru | 25VA |
| Třída ochrany | II |
| Životnost | 30000h |
| Typ světelného zdroje | bez zdroje světla |
| Max. příkon světelného zdroje | 25W |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
54,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 71,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 71,20 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
