Pau-98191 - Linion napájecí kabel šedá 1,75m - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | šedá |
| Materiál | plast |
| Životnost | 30000h |
| Materiál doplňkový | látka |
| Kolekce | LINION |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 1750 mm |
| Šírka | 23 mm |
| Hĺbka | 10 mm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
14,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 18,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 18,90 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
