Pau-98175 - Linion světelná lišta 1,5m 24V 25,5W 3000K matný chrom - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | matny chrom |
| Materiál | plast / hliník |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 0 V |
| výkon | 25,5 W |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 8,525W |
| Materiál doplňkový | hliník |
| Kolekce | LINION |
| Svetelný tok | 1560 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
120,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 157,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 157,95 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
