Pau-94611 - Solární LED stolní lampa Ilanga IP44 2700K antracit - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 2,1W |
| Kolekce | Ilanga |
| IP krytie | 44 |
| Výška | 300 mm |
| Priemer | 150 mm |
| Svetelný tok | 125 lm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
55,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 73,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 73,50 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
