Solární LED stolní lampa Ilanga IP44 2700K antracit - PAULMANN - Záhradné svietidlá
Pau-94611 detail výrobku
| Farba svetla | 2700 K |
| výkon | 2,1 W |
| IP krytie | 44 |
| Výška | 300 mm |
| Priemer | 150 mm |
| Svetelný tok | 125 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 2,1W |
| Kolekce | Ilanga |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
55,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 73,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 73,55 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
