Pau-93920 - Plug&Shine zemní přisazené svítidlo IP67 2x3W 24V pojezdové antracit - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Materiál | hliník |
| Úhel záření | 180° |
| Nosnost | 2000kg |
| Rozměry v mm | 32 |
| Třída ochrany | III |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 3W |
| Stmívatelné | ano |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Kolekce | Plug & Shine |
| Svetelný tok | 240 lm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
85,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 112,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 112,65 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
