Plug&Shine zemní přisazené svítidlo IP67 2x3W 24V pojezdové antracit - PAULMANN - Záhradné svietidlá
Pau-93920 detail výrobku
| Materiál | hliník |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 24 V |
| výkon | 6 W |
| IP krytie | 67 |
| Dĺžka | 32 mm |
| Priemer | 160 mm |
| Svetelný tok | 240 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Úhel záření | 180° |
| Nosnost | 2000kg |
| Rozměry v mm | 32 |
| Třída ochrany | III |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 3W |
| Stmívatelné | ano |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Kolekce | Plug & Shine |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
85,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 112,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 112,75 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
