Pau-79993 - LED stojací svítidlo Smart Home Zigbee 3.0 Jagun měnitelná bílá 19,5W antracit plsť/umělá hmota/kov - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Materiál | kov / textil / plast |
| Farba svetla | 6500 K |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 19,5W |
| Materiál doplňkový | textil |
| Styl svítidla | designová |
| Kolekce | Jagun |
| Svetelný tok | 1250 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 90 |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
303,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 398,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 398,70 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
