LED stojací svítidlo Smart Home Zigbee 3.0 Jagun měnitelná bílá 19,5W antracit plsť/umělá hmota/kov - PAULMANN - Lampičky a lampy
Pau-79993 detail výrobku
| Materiál | kov / textil / plast |
| Farba svetla | 6500 K |
| výkon | 19,5 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 389 mm |
| Výška | 1506 mm |
| Hĺbka | 252 mm |
| Svetelný tok | 1250 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 90 |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano, ZigBee |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 19,5W |
| Materiál doplňkový | textil |
| Styl svítidla | designová |
| Kolekce | Jagun |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
303,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 398,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 398,70 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
