Pau-78881 - EntertainLED USB LED Strip osvětlení TV 65 palců 2,4m 4W 60LEDs/m RGB+ - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna |
| Materiál | plast |
| Změna barev rgb | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4W |
| Kolekce | EntertainLED |
| Šírka | 10 mm |
| Výška | 2 mm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
24,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,00 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
