EntertainLED USB LED Strip osvětlení TV 65 palců 2,4m 4W 60LEDs/m RGB+ - PAULMANN - LED pásiky
Pau-78881 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | plast |
| výkon | 4 W |
| Dĺžka | 2400 mm |
| Šírka | 10 mm |
| Výška | 2 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Změna barev rgb | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 4W |
| Kolekce | EntertainLED |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
24,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,00 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
