Pau-48304 - Pauleen solární lucerna Sunshine Charm IP44 3500K 4lm tmavěmodrá - PAULMANN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Materiál | plast |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ne |
| Max. příkon světelného zdroje | 0,03W |
| výkon | 0,03 W |
| IP krytie | 44 |
| Výška | 200 mm |
| Priemer | 200 mm |
| Svetelný tok | 4 lm |
| Vrátane zdroja | |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
23,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,80 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
