Pauleen solární lucerna Sunshine Charm IP44 3500K 4lm tmavěmodrá - PAULMANN - Záhradné svietidlá
Pau-48304 detail výrobku
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 3500 K |
| výkon | 0,03 W |
| IP krytie | 44 |
| Výška | 200 mm |
| Priemer | 200 mm |
| Svetelný tok | 4 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ne |
| Max. příkon světelného zdroje | 0,03W |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
23,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,85 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
