STR-04858 VIGOR LED DRIVER 60W IP67 - VIGOR LED DRIVER 60W IP67
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
| Farba | strieborná |
| Materiál | oceľ |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 60 W |
| IP krytie | 67 |
| Šírka | 326 mm |
| Výška | 21 mm |
| Hĺbka | 21 mm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 918 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
13,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 15,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 15,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
