VIGOR LED DRIVER 24W - Napájacie LED zdroje - LED trafo
STR-04853 VIGOR LED DRIVER 24W detail výrobku
| Farba | strieborná |
| Materiál | oceľ |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 24 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 99 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hĺbka | 37 mm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 637 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
5,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
