STR-04856 VIGOR LED DRIVER 100W - VIGOR LED DRIVER 100W
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | strieborná |
| Materiál | oceľ |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 100 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 221 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hĺbka | 37 mm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 700 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
11,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
