STR-04855 VIGOR LED DRIVER 60W - VIGOR LED DRIVER 60W
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
| Farba | strieborná |
| Materiál | oceľ |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 60 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 163 mm |
| Výška | 24 mm |
| Hĺbka | 37 mm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 712 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
8,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 9,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 9,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
