STR-04849 TUBER 45 E27 C BLACK - TUBER 45 E27 C BLACK
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Svietidlo s vymeniteľnou žiarovkou. |
|
| Farba | čierna |
| Materiál | nerez / plast |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 20 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 75 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 921 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
11,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
