TUBER 45 230V E27 C BLACK - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Svietidlo s vymeniteľnou žiarovkou. |
STR-04850 TUBER 45 230V E27 C BLACK detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | nerez / plast |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 20 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 75 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 793 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
15,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 17,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 17,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
