STR-04477 FILAMENT ERSTE LED E27 12W WW - FILAMENT ERSTE LED E27 12W WW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | transparentná |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | E27 |
| Farba svetla | 2700 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 12 W |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 105 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Svetelný tok | 1690 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 270 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 1904 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
2,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
