FILAMENT ERSTE LED E27 10W NW - Struhm
STR-04476 FILAMENT ERSTE LED E27 10W NW detail výrobku
| Farba | transparentná |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | E27 |
| Farba svetla | 4100 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 10 W |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 105 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Svetelný tok | 1340 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 270 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 83 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 1085 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
1,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
